10. Šaldymo spintos

CC600 

Šasldymo spinta CC600

600 litrų talpos

Plačiau

CC700

Šaldymo spinta CC700G

700 litrų talpos

Plačiau

CC700F

Šasldymo spinta CC700F

Šaldytuvas žuviai

Plačiau

CC700M

Nerūdijančio plieno šaldymo spinta mėsai

Šaldytuvas mėsai

Plačiau

CC700V

Šaldymo spinta CC700V

Šaldytuvas daržovėms

Plačiau

CC700P

Šaldymo spinta CC700G

Šaldytuvas konditerijai

Plačiau

CC700G

Šasldymo spinta CC700F

Šaldytuvas ledams

Plačiau

FC900

Fermentavimo šaldytuvas

Kildinimo spinta -18/+35C

 Plačiau

AN500

Dviejų temperatūrinių zonų šaldymo spinta

2-jų temp. zonų

 Plačiau

  CC1200

Šaldymo spinta stiklinėmis durimis CC1200

1200 litrų

 Plačiau

CC1400

Dviejų durų šaldymo spinta CC1400

1400 litrų

 Plačiau

CC1400NB

Dviejų durų šaldymo spinta CC1200

2-jų temp. zonų

 Plačiau

  AN1600

Šaldymo spinta AN1600

Trijų durų spinta

Plačiau

AN 67

Triju durų šaldiklis AN 67 BT

Amerikietiško tipo šaldiklis

Plačiau

 

 

 

Siūlome susipažinti su keleta patarimų ieškant patikimą profesionalios virtuvės pagalbininką nerūdijančio plieno šaldymo spintą. Visu pirma jų išorės išmatavimai ir dydžiai yra beveik standartizuoti, kad sutalpinti maisto pramonėje paplitusius GN indų išmatavimus. Populiariausi Lentynų išmatavimai yra GN1/1, GN 2/1, 400x600 mm, 800x 600mm. Būtent ant jų yra dedami visi produktai, todėl taip galima papildomai įsivertinti šaldymo spintos talpa, nes vidinis tūris skirtingų gamintojų yra aprašomas skirtingai. Yra bendras vidinis tūris (bruto), vidinis tūris (netto) ir naudingas vidinis tūris. Būtent paskutinis yra aktualiausias. Jis matuojamas atliekant energijos klasės bandymus, atimant vietas kur produktai negali būti statomi tam, kad butų užtikrintos tinkamos temperatūros ir geras šalto oro pasiskirstymas viduje. Elektros energijos sąnaudos yra gana objektyvus rodiklis kokio techninio lygio yra įrenginys. Standartiniai modeliai dažniausiai turi C energijos klasę, šaldikliai šiek tiek žemesnę D, tai yra gana normalus rodiklis. Vertindami įsigijimo kainą įsivertinkite ir eksploatacines sąnaudas, nes vidutinis šaldymo spintos tarnavimo laikas, priklausomai nuo priežiūros, gaminimo standartų yra 10-15 metų. Originalias atsargines dalis pagrinde galima gauti jei įrenginys nėra senesnis nei 20 metų, tad priemoka už aukštesnę energijos klasę su laiku atsipirks.

Toliau apžvelkime komplektaciją ir iš kokių medžiagų yra pagamintas įrenginys. Dažniausiai korpuso gamybai naudojamas AISI 201, 430 arba 304 nerūdijantis plienas. AISI304 yra atspariausias korozijai lyginant su kitais dviem ir todėl yra apie 10% brangesnis. Modeliai pritaikyti šviežios žuvies laikymui yra gaminami tik iš AISI304, nes kiti metalai neatlaiko druskos ir kitų agresyvių maisto produktų kaip įvairūs raugai, marinatai. AISI201 ir 430 turi panašų atsparumą korozijai. Taip pat yra privalumas jei šaldymo spintos garintuvas bus papildomai padengtas antikorozine danga. Nors jie ir yra gaminami iš spalvotų metalų kaip aliuminis ir varis, bet nuo viduje laikomu paruoštų maisto produktų, tokių kaip salotos su majonezu, actu, rauginti kopūstai, kulinarija – visi šie produktai be pakuotės į orą išskiria su aromatu savo sultis, kurios nusėda ant šalto paviršiaus ir po truputį jį griaužia. Jei surūdijusių lentynų keitimas yra paprastas, tai garintuvo remontas gali kainuoti iki 30% įrenginio kainos.

Atkreipkite dėmesį ar šaldymo spinta turi vidinį apšvietimą, integruojama duru rankena per visą durų aukštį yra patogesnė ir ilgaamžiškesnė lyginant su prisukama. Nors visi modeliai dirba leistiname garso lygyje yra modeliai PRO serijos, kurie sukelia kelis kart mažiau triukšmo. Nepaisant to fakto, kad visi modeliai nepriklausomai nuo gamintojo turi užapvalintus vidaus kampus apsaugančius nuo purvo kaupimosi higieniniai vidaus valymai yra dažniausiai viena nemėgstamiausių rutinų, todėl yra gamintojų siūlančių aukštą NSF-7 standartą atitinkančią įrangą su lentynų laikikliais įspaustais korpuse ir dugne įtaisyta nuvarvėjimo ertme. Toks priedas žymiai sutrumpina laiką valymui be to standartinis lentynos laikiklių komplektas kainuoja apie 30€, tad Jūsų reikmėms reikia daugiau lentynų – priemoka už modelį įspaustais laikikliais gali būti ne tokia didelė. Taip pat turėkite omenyje, kad standartinės lentynos atlaiko apie 25 – 30kg svorį. Jei viduje planuojate laikyti sunkius dalykus (sandėliuojamas svoris didesnis nei įrenginio svoris) pasiteiraukite ar šis modelis yra apskaičiuotas tokioms apkrovoms, nes ne visi modeliai yra sukonstruoti tvirtu korpusu.

Pabaigai svarbu paminėti, kad dauguma šaldymo spintų yra skirtos atšaldytų produktų laikymui, o šaldikliai tiesiogiai nepritaikyti produktų užšaldymui dideliais kiekiais. Kraunant šiltą produkciją stengtis, kad viduje esanti temperatūra nesukiltu daugiau nei 10 laipsnių nuo nustatytos. Kiekviena šaldymo spinta yra apskaičiuota tam tikram naudojimo intensyvumui. Didesnės galios modeliai greičiau atšaldys produktus, geriau palaikys temperatūras net ir karštoje virtuvėje esant dažnam durų varstymui. Įrenginių galią galima lyginti tik su vienodu šaltnešiu.