Prekybinė šaldymo įranga

UAB "Šaltoji banga" prekiauja įvairia šaldymo įranga skirta maisto produktų prekybai specializuotoje maisto parduotuveje, kavinėje ar restorane. Siūlome patikrintų Europos gamintojų prekybinius šaldytuvus, kurie pasižymi savo kokybe, patraukliu dizainu, funkcionalumu ir paprasta priežiūra.

Mesininkų krautuvės čia gali išsirinkti prekybines vitrinas pritaikytas šviežios mėsos prekybai su dinaminiu arba statiniu šaldymu, retro ar klasikinio dizaino modelius. Siūlomos vitrinos gali tureti po ekspozicija standartinį šaldoma kaupiklį arba padidintos talpos, talpinanti euro2 standarto dėžes. Esant poreikiui vitrinos gali būti pritaikytos: savitarnai - žemu priekiniu stiklu, turėti įtaisyta šildymo funkcija - šviežiai iškeptiems produktams. Specializuotos mėsos brandinimo spintos su stiklinėmis durimis įtaigaus dizaino, kurios papuoš bet kokios parduotuvės ar restorano interjerą.

Specializuotos žuvies parduotuvės čia ras šaldomus prekystalius pritaikytus ledo dėjimui ant ekspozicijos, kurie puikiai išsaugo visas svarbiausias žuvies skonio savybes. Kartu galime pasiūlyti ir ledo generatorius gaminančius nuo nedidelių kubelių formos ledukų gėrimams iki žvynelinio ledo maisto produktų šaldymui.

Kepyklėlės ir saldymynų krautuvėles nustebinsime šaldymo vitrinų gausa - įvairaus dizaino, ilgio, aukšęio, su vieno lygio ekspozicija ar standartinė tryjų lentynų sistema. Sveriamų ledų prekybai pritaikytos vitrinos, kurios tiks tiek minkštiems Gelato ledams, tiek šviežiems tikros grietinėlės ledams. Tikslus temperatūrinis režimas švežiai iškeptiems tortams ar delikatiems šokolado gaminiams - nebėda mes turime sprendimų !

Greito maisto parduotuvėms galime  pasiūlyti kompaktiškus nedidelio aukščio savitarnos šaldytuvus pritaikytus veikti sunkiomis ir apkrautomis darbo salygomis kiaurą parą be prastovų pilnai automatiniame darbo režime.

Įmonėms prekiaujančiomis gėrimais turime platų vitrininių šaldytuvų pasirinkimą nuo vienų iki trijų durų modelių. Talpūs pobariniai šaldytuvai montavimui po stalviršiumi ar kompaktiški antbariniai modeliai su reklamine švieslente. Nedideli impulsiniai šaldytuvai vandeniui ar įvairiems gazuotiems gėrimams, kuriuos patogu statyti didelio žmonių srauto vietose. Specializuoti vyno šaldytuvai stiklinėmis durimis su preciziškai suderinta šaldymo sistema, kuri 750ml Bordo standarto butelius laiko tarsi rūsio sąlygomis.

Viešojo maitinimo įstaigos pas mus ras įvairiausių šaldymo spintų ir šaldymo stalų pasirinkimą. Didelės talpos šaldytuvai iš nerūdijančio ar dažyto plieno pritaikyti veikti iki+40C aplinkos temperatūrai nenustojamai palaikant viduje laikomų produktų šviežumą net esant intesyviam naudojimui ir durų varstymui. Modeliai su stiklinėmis durimis, su metaliniais skersiniais mėsų kabinimui, su konteineriais žuviai ar pritaikyti specialiems kepimo padėklams. Specialių funkcijų modeliai ne tik su temperatūros, bet ir drėgmės palaikymu, automatizuotos kildinimo spintos. Standartiniai šaldymo stalai su tvirtu darbastaliu ar nedidelio aukščio modeliai atlaikantys kepimo įrenginius iki beveik pusės tonos svorio. Projektuojantiems kompaktiška, bet maksimaliai funkcionalę virtuvę stalas su jau įmontuota kriaukle ar modeliai galintys veikti tiek šaldiklio tiek šaldytuvo režime. Didelis pasirinkimas profesionalių šaldymo stalų picų ruošimui su granitiniu stalviršiumi ir pastatoma arba imontuojama igredientų vitrinėle. Saladetės salotų ruošimui su pjaustymo lentele ir stalviršyje imontuotais GN indais irgi rasite pas mus.

Platus pasirinkimas prekybinių šaldiklių nuo didelių supermarket standarto iki kompaktiškų modelių su ratukais. Patogaus naudojimo vertikalūs šaldikliai stiklinėmis durimis su bešerkšne technologija ir reguliuojamo aukščio lentynomis puikiai tiks įvairaus dydžio pusgaminiams ar net ledams laikyti.

Mes už šaldytuvus draugiškus aplinkai, parodome ekologiškų šaldytuvų naudą ir privalumus. Mes tikime, kad prekybinis šaldytuvas turi palengvinti Jūsų darbą, įtaigiai ir aiškiai eksponuoti laikomas prekes pirkėjui ir ilgai, bei patikimai tarnauti. Mes viliamės, kad tarp didelio įrangos pasirinkimo mes būsime patikimas Jūsų vedlys ir partneris.

UAB "Šaltoji banga" Jūsų problemų šaldymo technikoje sprendimas !

 Saldytuvai su stiklinemis durimis ir pobariniai saldytuvai juodos spalvos

Vitrininiai šaldytuvai:

 

Konditerinės šaldymo vitrinos:

 

 Saldymo vitrinos konditerijos gaminiams cukrainems
 Prekybines saldymo vitrinos mesai, zuviai, lasiniams ir alyvuogems

Prekybinės šaldymo vitrinos:

 • Šviežiai mėsai
 • Žuviai ant ledo
 • Sūriui, lašiniams, alyvuogėms
 

Ledukų generatoriai:

 • Įvairių dydžių kubeliai
 • Žvinelinis ir granulinis ledas
 • Ledo kaupikliai
 Ledo generatoriai ITV
 Saldikliai su stiklu vertikalaus ir horizontalaus tipo ir sveriamu ledu vitrinos

Prekybiniai šaldikliai:

 

Šaldymo spintos:

 

 Saldymo spintos profesionaliai virtuvei is nerudijancio plieno
 Saldymo stalai picu ruosimui, saladetes ir modeliai stiklinemis durimis

Saldymo stalai:

 • Amerikietiško standarto
 • Su kriaukle
 • Saladetės, picų ruošimui
 

Greito užšaldymo įranga:

 • Pusgaminių gamybai
 • Greitam atvėsinimui
 • Produktų užšaldymui

 

 Greito šaldymo iranga